Öğrencilerimizin Hayallerini Gerçekleştirdik

Post by
Evet, 15 yılda Yetenek Sınavlarında, Devlet ve Vakıf Üniversitelerine bir çok derece ve bursla 550′ nin üzerinde öğrenci yerleştirdik. Belki de üniversitelere en fazla sayıda öğrenci yerleştiren kurum olduk.

Öğrencilerimize Destek Olduk

Post by
Özellikle yetenekli ve çalışkan öğrencilerimize burslu eğitim imkanı sağladık ve onlara hayallerini gerçekleştirme fırsatı sağladık.

Kursumuzda Sanat Tarihi ve Bölüm Tanıtım Dersleri Yaptık

Post by
Her sene olduğu gibi bu senede öğrencilerimize sanatı bir disiplin olarak teorik açıdan anlatıp öğrencilerimizin öğrenim görmek istedikleri bölümlerin günümüzdeki yerini anlattık. Tabii ki öğrencilerimize de sunumlar yaptırdık.

Önemli Günlerimizi Unutmadık

Post by
Tabii ki ülkemize ve en başta Ata’mıza minnet borçluyuz. Daima bize gösterdiği yolda ilerlemekten asla taviz vermeyeceğiz.

Geleneksel Çizim Yöntemlerini Dijital Uygulamalar ile Birleştirdik

Post by
Belki de bu sene gerçekleştirdiğimiz en önemli uygulamamız eğitimimizi sadece kalem ve kağıt ile sınırlamayıp özellikle animasyon, moda tasarımı, illüstrasyon ve grafik tasarımı bölümlerinde dijital olarak eğitime başlamamız oldu. Bu sayede yetenek sınavlarına hazırlık kursu olarak bir ilki gerçekleştirmiş olduk.
Yukarı Çık